Neem een vriend, vriendin, buurmeisje of neef mee op sportkamp en ontvang €25 euro per persoon korting op jouw aanmelding!
Voorwaarden
1. Actieomschrijving
Wanneer je je inschrijft voor een Athletes in Action sportkamp en een vriend(in), neef, nicht of buur ook inschrijft op jouw uitnodiging, ontvangen jullie allebei €25 euro korting op de inschrijving. Ook geldig als je zelf al ingeschreven staat bij een sportkamp en dan iemand aandraagt.
2. Wie kan meedoen?
- De actie geldt voor nieuwe inschrijvingen vanaf de startdatum van de actie.
- Ben je al als deelnemer ingeschreven en je draagt iemand aan? Ook dan krijg je beide korting.
- Je mag zoveel vrienden uitnodigen als je wilt, meer dan één vriend of vriendin meenemen is toegestaan.
3. Hoe werkt het?
- Stuur een mail naar [email protected]
- Vermeld in de mail de naam van de vriend(in) die jij meebrengt óf zij vermelden jouw naam bij hun inschrijving.
- Zodra beide inschrijvingen compleet en bevestigd zijn, ontvangen jullie allebei €25 euro korting.
4. Korting en uitbetaling
- De korting wordt achteraf teruggestort.
- De korting geldt per deelnemer en is niet inwisselbaar voor geld of overdraagbaar.
5. Overig
- Athletes in Action behoudt zich het recht voor om de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen of de actie stop te zetten.
- Bij twijfel of misbruik behoudt Athletes in Action zich het recht voor om korting te weigeren.
Yes, wij doen mee!
Stuur ons een mail met wie jij op kamp gaat en pak €25 euro korting!